moscat-de-luxe-volba-spotrebitelov-2022-1400x700px-png

Moscato de Luxe podruhé za sebou vítězí ve slovenské Voľbe spotrebiteľov


25. 05. 2022

Společnost Soare Sekt Slovakia se svojí řadou šumivých vinných nápojů Moscato de Luxe obhájila svoji pozici a získala podruhé za sebou vítězství jako Nejlepší novinka zvolená spotřebiteli v kategorii Šumivé vinné nápoje. Už jedenáctý ročník soutěže Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2022 ocenil inovace na slovenském trhu.

Nové produkty hodnotil spotřebitelský průzkum realizovaný v dubnu 2022 společností Nielsen IQ, v němž rozhodli samotní slovenští zákazníci. Reprezentativní vzorek 2.000 respondentů se rozhodoval ve 40 kategoriích mezi 125 novinkami, které výrobci uvedli na trh v období od ledna 2021 do dubna 2022. Produktová řada Moscato de Luxe se o přízeň spotřebitelů ucházela ve dvou osvěžujících příchutích.

 

„Jsme nesmírně rádi, že se nám daří držet vysoký standard našich produktů a přicházet každoročně s novinkami, které oceňují naši slovenští spotřebitelé. Snažíme se sledovat a naplňovat chuťové preference našich zákazníků a proto jsme přinesli na trh novinku Moscato  de Luxe Ribes - novou variantu úspěšného alkoholického nápoje Moscato de Luxe, který přinesl našim spotřebitelům jejich oblíbenou chuť a nezaměnitelnou vůni černého rybízu spojenou s osvěžujícícmi bublinkami. Navíc se snažíme sledovat trendy na trhu a rozšiřovat nabídku i nealkoholických šumivých vín a vinných nápojů. Letošní vítězství našeho inovativního nealkoholického Moscata de Luxe Free tak potvrzuje, že jsme se vydali správným směrem," říká ředitel společnosti Michal Šuša. 

 

„Zároveň je to pro nás závazek do dalších let. Získali jsme toto ocenění už v roce 2019 s Rybízovým a Višňovým vínem Náš Sad, v ročníku 2020 uspěla naše Dino edice dětských bublinek Robby Bubble. Vloni i letos bodovala naše Moscata de Luxe a věřím, že i v roce 2023 uspějeme s novinkami, které už nyní připravujeme,“ dodal ředitel pro tradiční trh Maroš Puškár. 

 

Nealkoholické alternativy na vzestupu

 

Celosvětovým trendem je vzestup konzumace nealkoholických variant alkoholických nápojů. Nealkoholické verze nápojů patří už několik let k oblíbeným volbám nejen mezi řidiči. Dokazují to prodeje těchto produktů, které každoročně stoupají a několik jednotek procent. Zájem roste hlavně mezi mladými, kteří též mění svoje preference a vybírají si nealkoholické drinky. V poslední době se totiž význam spojení „zajít si na skleničku“ velmi mění. Dříve se považovalo za příjemný relax a odpočinek dát si pivo po práci, víno na večeři anebo večerní koktejl. trend však ukazuje, že virgin verze alkoholických nápojů si postupně dobývají své místo na slunci. 

 

„Díky tomuto ocenění odstartuje rozsáhlá podpora vítězné novinky. Při propagaci budeme po dobu jednoho roku používat logo Voľba spotrebiteľov - Najlepšia novinka 2022, a to jak na obalech, tak i v marketingových kampaních,“ deklaruje brand manažerka Barbara Kozielová. 

Na Vašem soukromí nám záleží!

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.